Textielspray Diamante Ylang-Ylang


Textielverfrisser Diamante Ylang-Ylang is een spray voor stoffen met een intense geur gecreëerd door Le Essenze di Elda.
Geur
De geur van deze textielverfrisser is bloemig en droog, verrijkt door de zachtheid van de geur van ylang-ylang bloemen.
Werking
Spray met een afstand van minimaal 30 cm op gordijnen, spreien, banken en stoffen. Herhaal dit volgens de intensiteit van het parfum dat je op de stof wilt achterlaten.
Inhoud
De bus heeft een inhoud van 400ml.
Verpakking
We gaan momenteel over op nieuwe verpakkingen, het kan dus zijn dat de textielverfrisser er anders uitziet dan de afbeelding.
Productspecificaties
- Artikelnummer
- 0806891 546562
- SKU
- 0806891 546562
- EAN
- 0806891 546562
Reviews
- Gepost door: Mieke op 13 Juni 2025Deze geur is iets " zachter" dan diamante. Ruikt lang , hoeft niet veel in gebruik
- Gepost door: Gwenny op 6 Oktober 2024Heerlijk maar wees er vooral niet te scheutig mee. Een klein spraytje is voldoen, reukt heel sterk.
- Gepost door: Dimphy op 6 December 2023
Mijn favoriete geur ,en met deze textielspray fris je het lekker op ..
...Mijn favoriete geur ,en met deze textielspray fris je het lekker op ..
- Makkelijk te gebruiken ,en iedereen zegt er wat van , altijd lekker en fris
Lees meerLees minder