Geurkaars Diamante & Ylang Ylang

Geurkaars Diamante & Ylang Ylang

29,95
Ga direct naar de productinformatie
Geurkaars Diamante & Ylang Ylang

Geurkaars Diamante & Ylang Ylang

29,95
koop nu, betaal later metKlarna

Ervaar de betoverende elegantie van de "Diamante & Ylang Ylang" geur met onze exclusieve luxe geurkaars van wasparfum.nl. Laat je zintuigen meeslepen door de harmonieuze combinatie van geurnoten die je huis transformeert in een oase van verfijning.

Geurfamilie

Muskus

Geurintensiteit

Zeer hoog

vanaf €40

met Klarna

op je eerste order

tot 100 wasbeurten met 1 fles

Misschien vind je dit ook leuk

Diamante & Ylang Ylang

Diamante & Ylang Ylang ruikt zacht, bloemig, exotisch en een beetje naar jasmijn. Herken ook een vleugje van de geur van narcis.

Waarom is een Geurkaars lekker?

Een geurkaars wordt als lekker ervaren vanwege de combinatie van visuele, olfactorische (geur) en soms zelfs emotionele factoren. Je kan de geur lekker vinden door: de geurassociaties, de ontspanning en comfort, de sfeer die een Geurkaars afgeeft en tenslotte is het een decoratief element.

 

Hoelang blijft een Geurkaars branden?

Laat de kaars voor het eerste gebruik minimaal twee uur branden zodat deze mooi gelijkmatig smelt.

Deze Geurkaars blijft in totaal ongeveer 25 uur branden.

 

Inhoud

De inhoud van de Geurkaars is 200 Gram.

 

TIP!

Zo brandt uw kaars het mooiste op:

* brandt u de kaars voor het eerst, laat deze dan niet langer dan 2 uur achter elkaar branden.
* knip elke keer na het branden van de kaars, de lont een klein stukje korter, en veeg de binnenkant van het glas schoon.
* laat de kaars, wanneer deze bijna op is, nooit helemaal inbranden tot het loodje. Hierdoor kan het glas oververhit raken en knappen!

 

Productspecificaties
Artikelnummer
0806891548344
SKU
0806891548344
EAN
0806891548344

Dit vind je misschien ook leuk

MIX AND MATCH

Our favourite product pairings

Deze veelzijdige geur is perfect voor elk kledingstuk en textiel. Zacht en bloemig met een exotische toets van jasmijn, combineert het de populaire Diamante met de geur van ylang-ylang.

all suggestions

Reviews