Top 10 Wasparfum Proefpakket 10 x 10 ml



Ontdek De Top 10 Geuren Wasparfum
Geur is iets persoonlijks. Geur is ook niet altijd goed in woorden te vatten. Houd je van lekkere geur aan de was? Dan moet je het gewoon proberen. Daarom hebben we de top 10 Wasparfum geuren in een proefpakket samengesteld. Ontdek welke geur bij jou past!
De Top 10
In dit proefpakket zitten de volgende geuren:
- Diamante
- Diamante Bamboo
- Diamante Ylang Ylang
- Perla
- YoGo
- Thomas
- Luna
- Zircone
- Smeraldo
- Neve
Inhoud - 10 ml per sachet
Je kan met één proefmonster ongeveer twee keer wassen. Gebruik maximaal 5 ml per volle trommel. Je ontvangt totaal 10 sachets van 10 ml.
Hoe Gebruik Je Wasparfum
Wasparfum is een toevoeging aan je reguliere wasmiddel. Gebruik dus je gewone, favoriete wasmiddel en doe enkele druppels in het kleine spoelbakje ernaast waardoor de parfum volledig wordt opgenomen tijdens de laatste spoeling. (max. 5 ml. per volle wastrommel)
Je hoeft geen wasverzachter toe te voegen.
Ga voor de veelgestelde vragen naar deze pagina: Veelgestelde vragen
Productspecificaties
- Artikelnummer
- 8720648580222
- EAN
- 8720648580222
Reviews
- Gepost door: L Brouwer op 25 Januari 2023Gepost door: Carolien op 17 Januari 2023
Mooie manier om uit te vinden welke geur je het lekkerst vindt. Er staat een sachet voor twee wassen, maar mijn ervaring...Mooie manier om uit te vinden welke geur je het lekkerst vindt. Er staat een sachet voor twee wassen, maar mijn ervaring is dat dat ruim genoeg is en je minder parfum per was kunt toevoegen.
- Fijn om verschillende geuren te kunnen uitproberen!
- De sachets zijn niet zo handig te doseren. Daarom 4 sterren
Lees meerLees minderGepost door: Nanda op 17 Januari 2023
Ruikt bijna allemaal heerlijk en lang!
...Ruikt bijna allemaal heerlijk en lang!
- Onhandige verpakkingen
Lees meerLees minder